Zakończyła jazdę w rowie

Zakończyła jazdę w rowie

19-latka przewieziona do szpitala po tym jak opel tigra zakończył jazdę w głębokim rowie.

Wypadek miał miejsce w sobotę (2 września) około godziny 21:00 w Zmiennicy w powiecie brzozowskim. 20-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierując samochodem marki Opel Tigra zjechała z jezdni do przydrożnego rowu.
wypadek w Zmiennicy
Jak ustalili przybyli na miejsce funkcjonariusze kierująca samochodem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i gwałtownie skręciła w prawo. Opel zakończył jazdę w głębokim, przydrożnym rowie.

W wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu 19-letnia kobieta. Została ona przewieziona do szpitala w Brzozowie. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.
Źródło: KPP Brzozów

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.