Na bardzo niebezpieczne znalezisko natrafił mieszkaniec Muniny (pow. jarosławski) podczas robienia porządków w piwnicy, niezwłocznie powiadomił o tym policję.
REKLAMA (Usuń reklame)
Dziś tj. 27 września tuż po godzinie 8 policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu na jednej z niezamieszkałych posesji. Mężczyzna robił porządki w piwnicy i natrafił na granat ręczny. Policyjny pirotechnik podczas rozpoznania minersko-pirotechnicznego ustalił że, granat posiada zapalnik z zawleczką, o niewybuch zostali powiadomieni saperzy z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie. Do czasu przyjazdu wyspecjalizowanej jednostki miejsce znalezienia granatu zabezpieczał patrol policji, gdyż niewybuch stanowił zagrożenie dla znajdujących się w pobliżu budynków. Około godziny 11 saperzy zabezpieczyli granat i przewieźli na poligon gdzie zostanie on zdetonowany.
REKLAMA (Usuń reklame)
Źródło: KPP Jarosław
Zobacz więcej
Mieleccy mundurowi wzięli udział w III Turnieju Sołectw Gminy Mielec
Jasiołka kończy sezon zwycięstwem
70-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. 17-latek trafił do szpitala
Krośnieńskie Potańcówki wracają
Sobótka w Zagrodzie Etnograficznej w Rogach: tradycja i zwyczaje związane z nocą świętojańską [ZDJĘCIA]
S19 Dukla-Barwinek: bomba z 50 kg trotylu
Interwencja służb w jednym z bloków w Krośnie
Komentarze
Dodaj komentarz