Ugrzązł w błocie, pomogli mu policjanci

Ugrzązł w błocie, pomogli mu policjanci
fot. zdjęcie ilustracyjne

Funkcjonariusze policji pomogli mężczyźnie, który ugrzązł w błocie.

Policjanci z komisariatu z Radymna pomogli mężczyźnie, który ugrzązł w błocie na polu ornym. O zgłoszeniu policjantów poinformowała kobieta, która usłyszała wołanie o pomoc. Idąc za głosem, w oddali, zauważyła na polu ornym w gęstym błocie swojego sąsiada.

Po przybyciu na miejsce policjanci pomogli wydostać się mężczyźnie i udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej, a z uwagi na uskarżanie się mężczyzny na ból całego ciała oraz możliwość wyziębienia, wezwali karetkę pogotowia.

Jak się okazało 54-latek był pijany miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, został zabrany na izbę wytrzeźwień.
Źródło: KPP Jarosław

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.