Dzień kobiet w Komendzie Policji w Przeworsku

Dzień kobiet w Komendzie Policji w Przeworsku
fot. KPP Przeworsk

W Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Komendant mł. insp. Mariusz Kulaga złożył wszystkim Paniom pracującym w jednostce życzenia oraz wręczył kwiaty.

W środę (8 marca) w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane na sali odpraw, z okazji Dnia Kobiet.

Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku mł.insp. Mariusz Kulaga, w imieniu kierownictwa komendy oraz policjantów, złożył najserdeczniejsze życzenia oraz podziękował wszystkim Paniom za profesjonalizm, kompetencje oraz rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. Na zakończenie wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami.
Źródło: KPP Przeworsk

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.