Areszt tymczasowy dla 34-latka, kierowcy autokaru

Areszt tymczasowy dla 34-latka, kierowcy autokaru
fot. KMP Rzeszów

Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna, kierujący autokarem turystycznym, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i na Rondzie Kuronia w Rzeszowie doprowadził do wypadku.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło rano w niedzielę na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierowca autokaru turystycznego przejechał przez rondo na wprost i wjechał na pas zieleni ulicy Rzecha. W wyniku zdarzenia 14 osób trafiło do szpitala. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy. 34-latek został zatrzymany. 

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wczoraj wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za przestępstwo spowodowania katastrofy w komunikacji grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Rzeszów

Komentarze

Kierowca
Dobijbie go bo zasłab, co to za bezprawie, lepiej kraść kpo niż być kierowcą.
Odpowiedz
Gacek
@John Gotti: Za co areszt za to z...
Sukces MILICJI.
Odpowiedz
John Gotti
Za co areszt za to ze zasnął.... Czy was juz całkiem popie..
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.