Żywa szopka bożonarodzeniowa czeka na odwiedzających

Żywa szopka bożonarodzeniowa czeka na odwiedzających
fot. Tomasz Czech

Kucyk, cielak, owieczki i króliki zapraszają do szopki bożonarodzeniowej przy Przedszkolu Włóczykije.

Zobacz zdjęcia
Przy Przedszkolu Włóczykije stanęła tradycyjna szopka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. Instalacja jest dostępna dla odwiedzających od 23 do 28 grudnia.

Za przygotowanie szopki odpowiada Łukasz Kłosowski, który co roku angażuje się w realizację tego przedsięwzięcia. Tegoroczna edycja przyciąga uwagę różnorodnością zgromadzonych zwierząt.
W szopce można spotkać kucyka, cielaka, owieczki wraz z młodymi jagniętami, króliki, a także kurę i kaczki.

Zwieńczeniem świątecznej atrakcji będzie wspólne kolędowanie z udziałem zespołu muzycznego, zaplanowane na niedzielę 28 grudnia o godzinie 17:00.
Źródło: Przedszkole Włóczykije

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.