II Gminne Targi Edukacyjne w Lubatówce

II Gminne Targi Edukacyjne w Lubatówce
fot. Gmina Iwonicz-Zdrój

Szkoła w Lubatówce na jeden dzień zamieniła się w centrum doradztwa zawodowego dla uczniów klas VII-VIII z Gminy Iwonicz-Zdrój.

Zobacz zdjęcia
W piątek (6 marca) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubatówce stała się miejscem spotkania młodych ludzi z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych z regionu. II Gminne Targi Edukacyjne zgromadziły uczniów klas VII-VIII z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój, a także z miejscowości Równe i Wietrzno.

Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonali dyrektor szkoły w Lubatówce Adam Dołęgowski oraz Zastępca Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój Stanisław Zając. Obaj podkreślili znaczenie świadomego podejmowania decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej. Uczniowie mogli w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu placówek oświatowych, porozmawiać z nauczycielami oraz doradcami zawodowymi i dowiedzieć się więcej o dostępnych kierunkach kształcenia.
Uczestnicy targów z entuzjazmem komentowali możliwość zapoznania się z tak szeroką ofertą edukacyjną.

Uczniowie mogli także skorzystać z profesjonalnego wsparcia doradczego. Do ich dyspozycji pozostawały doradczynie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - Klaudia Kozak-Półchłopek oraz Ada Barańska.
Źródło: Gmina Iwonicz-Zdrój

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.