Pięciu nietrzeźwych w jeden dzień. Rekordzista miał 2,7 promila

Pięciu nietrzeźwych w jeden dzień. Rekordzista miał 2,7 promila
zdjęcie ilustracyjne fot. KMP Krosno

Akcja "Trzeźwy Poranek" objęła kilka miejscowości w regionie i zakończyła się ujawnieniem pięciu przypadków jazdy po alkoholu.

W ubiegły piątek przed godziną 6, w ramach prowadzonych działań "Trzeźwy Poranek", policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Chevroletem. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 0,2 promila alkoholu w organizmie mężczyzny, 43-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego.

Tego samego dnia przed godziną 10, na ul. Sienkiewicza w Jedliczu, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego rowerem. Badanie wykazało, że 56-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał około 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Następnie przed godziną 16, na ul. Dukielskiej w Głojscach, mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego Citroenem. 35-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, miał blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Około godziny 16, w Odrzykoniu na ul. Kazimierza Wielkiego, policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego Peugeotem. Badanie wykazało, że 62-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał około 1,8 promila alkoholu.

Do kolejnej interwencji doszło po godzinie 19, w Nadolu. Funkcjonariusze zatrzymali 51-letniego rowerzystę, mieszkańca powiatu krośnieńskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,7 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.
Źródło: KMP Krosno

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.