Poszukiwany jest Andrzej Witkowski - mężczyzna jest podejrzany o dokonanie szeregu oszustw, głównie o charakterze gospodarczym.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują ukrywające go się od 13 lat Andrzeja Witkowskiego. Mężczyzna ma na sumieniu m.in. szereg oszustw, zwłaszcza gospodarczych, popełnianych na szkodę firm i osób prywatnych, Skarb Państwa stracił ponad 4 mln złotych. Kilkanaście listów gończych wydały sądy i prokuratury na terenie całego kraju.

Andrzej Witkowski ma 54 lata, może posługiwać się fałszywą tożsamością - ostatnio przedstawiał się jako Andrzej Kowalski. Mężczyzna może podawać się za biznesmena. Policjanci dysponują wizerunkiem podejrzanego sprzed trzech lat, wówczas miał tęgą budowę ciała, wzrost około 170-175 cm, włosy szpakowate, zły stan uzębienia. Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na kolanie. Nosi okulary.

Wszelkie informacje o poszukiwanym prosimy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 2310 lub do każdej jednostki Policji pod numerem 997.

Czytaj również