Zaginął mieszkaniec Rzeszowa. Ostatni raz widziany ostatniego dnia roku 2017.
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 46-latniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Robert Kusior ostatni raz widziany był 31 grudnia 2017 roku około 12:30 w pobliżu Szpitala Specjalistycznego Nr 1 przy ul. Szopena. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego:
wzrost około 180 cm, waga 82 kg, średnia budowa ciała, włosy ciemne, zaznaczona łysina czołowa, twarz owalna, nos średni, uszy przylegające, widoczne ubytki w uzębieniu – nie posiada górnej jedynki i dwójki.

W dniu zaginięcia Robert Kusior ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego i buty koloru niebieskiego z białą podeszwą.

Zaginiony może potrzebować pomocy medycznej ponieważ leczy się na nadciśnienie tętnicze.

Wszelkie informacje o możliwym pobycie zaginionego lub osoby mające kontakt z poszukiwanym proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13 lub telefoniczny pod numerem tel. (17) 858 3224 albo (17) 858 33 10 lub pod tel. alarmowy Policji – 997.

Czytaj również