Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu czterech samochodów
Aż cztery pojazdy brało udział w sobotę (11.08) w wypadku, jaki miał miejsce w Sieniawie na ul. Sanowej. Prawdopodobnie kierujący audi zasnął za kierownicą i zderzył się z trzema samochodami.

Zderzenie czterech pojazdów w Sieniawie

W sobotę ok. godz. 10.30 drużyny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem czterech pojazdów. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 835 w Sieniawie na ul. Sanowej. Jak ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, kierujący audi 18-letni mieszkaniec powiatu ustrzyckiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia bocznego z fordem transitem, którym kierowała 24-letnie mieszkanka powiatu niżańskiego. W wyniku uderzenia ford kilkakrotnie dachował. Następnie audi uderzyło w forda focusa, po czym czołowo wbiło się w opla insignie. Kierującemu oplem insignią, 29-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego nic się nie stało. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Zderzenie czterech pojazdów w Sieniawie

W wypadku drogowym ucierpiało cztery osoby. Pasażerka audi, 46-letnie mieszkanka powiatu ustrzyckiego oraz kierujący fordem focusem, 36-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego trafili do szpitala. Na miejscu zespół karetki pogotowia udzielił pomocy medycznej drugiej pasażerce z audi, 24-letniej mieszkance powiatu ustrzyckiego oraz pasażerce forda transita, 27-letniej mieszkance powiatu niżańskiego.

Zdarzenie miało miejsce w terenie niezabudowanym, gdzie z uwagi na remont drogi dopuszczalna prędkość wynosi 40 km/h.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny oraz dokumentacje fotograficzna, a także przesłuchali świadków. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego postępowania.