Dzisiaj około godziny 8 doszło do wypadku czołowego na drodze krajowej numer 9, w wyniku wypadku rannych było około 10 osób.
NIEOFICJALNE INFORMACJE:

Około godziny 8 doszło do wypadku na drodze krajowej numer 9 z udziałem dwóch pojazdów. Pojazd Renault Trafic jechał w stronę Tarnobrzega, natomiast pojazd dostawczy jechał w stronę Sandomierza i z niewiadomych przyczyn kierowca busa zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas, w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego. W pojeździe marki Renault Trafic podróżowało około 9 osób najprawdopodobniej byli to obywatele Ukrainy. W drugim pojeździe dostawczym marki Reanult Master podróżował kierowca z dwoma pasażerami.

wypadek w Nagnajowie

Kierowca jednego, jak i drugiego pojazdu byli zakleszczeni i uwalniani przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu jak i Ochotniczych z Siedleszczan i Skopania. Poszkodowani zostali transportowani do szpitala w Tarnobrzegu, Sandomierzu przez ZRM Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Sandomierz, Mielec. Na miejscu pracuję policjanci i technicy z KMP Tarnobrzeg jak i prokurator. Droga na chwilę obecną jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godziny popołudniowych. Policjanci wyznaczyli objazdy.

wypadek w Nagnajowie

wypadek w Nagnajowie

Czytaj również