Zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej 77 miedzy Trześnią, a Gorzycami. Nie żyje policjant, który udawał się na służbę.
Tuż przed godziną 16 Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 77 między Trześnią, a Gorzycami. Na miejsce wysłano dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe marki Fiat Punto i Volkswagen Pasat. Pojazd marki VW wymijał pojazd i zderzył się z prawidłowo jadącym Fiatem, w wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Kierujący fiata (policjant) był uwalniany za pomocą narzędzi hydraulicznych, po czym został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego, niestety mimo podjętej resuscytacji kierowca fiata zmarł na miejscu- informuje rzecznik prasowy KM PSP Tarnobrzeg mł. bryg J. Widuch.

Według nieoficjalnych informacji portalu Echodnia był to policjant w wieku 37 lat, który udawał się na służbę do Komisariatu w Gorzycach. Pozostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci.