Do wypadku doszło w pobliżu miejscowości Jamnica.
Wypadek miał miejsce dziś 06.12.2019 około godziny 8, na drodze relacji Tarnobrzeg - Stalowa Wola (DW871). Zderzyły się tam dwa samochody - osobowy i terenówka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że: 61-letni kierowca mercedesa GLC (SUV-a) jadąc od strony Tarnobrzega, z niewyjaśnionej na razie przyczyny zjechał na przeciwległy pas jezdni, zderzając się czołowo z dostawczym volkswagenem caddy.

Wskutek zderzenia 36-letni kierowca volkswagena, był zakleszczony we własnym pojeździe pierwszej pomocy przed dotarciem służb udzielił mu policjant pionu kryminalnego jadący akurat do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Funkcjonariusz by dotrzeć do poszkodowanego musiał od tyłu, od strony części ładunkowej auta. Kierowca volkswagena doznał licznych obrażeń zewnętrznych, był zakrwawiony, miał problemy z oddychaniem. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala w Tarnobrzegu. Mniej ranny został kierujący mercedesem, mężczyznę przewieziono do szpitala w Stalowej Woli.

W działaniach brały udział służby ratownicze ze Stalowej Woli i Tarnobrzega. Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić szczegóły wypadku i jego przyczynę.