Młody mężczyzna zatrzymany do kontroli przez policjantów, jak się okazało pod wpływem alkoholu, z narkotykami i sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.
W niedzielę w nocy policjanci z Radymna i funkcjonariusz Straży Granicznej zatrzymali do kontroli kierowcę bmw na terenie Radymna.

Za kierownicą samochodu marki BMW siedział młody mężczyzna 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Miała to być rutynowa kontrola a jak się okazało kierowca miał kilka "rzeczy do ukrycia". Podczas sprawdzania stanu trzeźwości kierowca wydmuchał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze policji znaleźli także u 19-latka woreczek z białym proszkiem. Badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to narkotyk. Jakby tego było mało po sprawdzeniu przez policjantów danych mężczyzny okazało się że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Młody mężczyzna odpowie także za posiadanie narkotyków.

Czytaj również