Do trzech wypadków doszło w poniedziałek na autostradzie A4 w Borku Wielkim. W wyniku tych zdarzeń pięć osób zostało przetransportowanych do szpitali. Jedna niestety zmarła na miejscu.
Przed godziną 10, na autostradzie A4 w powiecie ropczycko- sędziszowskim doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń fiat ducato jechał lewym pasem w kierunku Rzeszowa. Na skutek awarii kierowca zatrzymał się i jadący za nim kierowca citroena uderzył w jego tył. Ranne w tym zdarzeniu zostały trzy osoby. Pasażer fiata oraz kierowca i pasażerka citroena zostali przewiezieni do szpitala. Osoby podróżujące citroenem to obywatele Ukrainy.

wypadek na A4

Kilka minut po tym zdarzeniu, na tym samym odcinku drogi miało miejsce kolejne zdarzenie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym fiatem, uderzył w poprzedzający go pojazd marki Mazda, który następnie uderzył w stojącego przed nim dostawczego mercedesa. Siła uderzenia spowodowała, że mazda przewróciła się na dach i uderzyła w barierki ochronne. Kierujący oraz pasażerka mazdy trafili do szpitala.

wypadek na A4

Do kolejnego wypadku doszło o godz. 13:30, na tym samym odcinku autostrady A4 w miejscowości Borek Wielki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi uderzył w tył peugeota boxera, a następnie w barierę ochronną, po czym samochód zapalił się. Kierujący audi zginął. W zdarzezniu ucierpiał też 20-letni kierowca peugeota.

wypadek na A4

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj również