Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów w Szebniach.
Do wypadku doszło wczoraj (11.09) około godz. 16:00 na granicy powiatu krośnieńskiego i jasielskiego, pomiędzy Moderówką i Szebniami na drodze krajowej nr 28.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Jasła podjął manewr wyprzedzania nie upewniając się czy może go bezpiecznie przeprowadzić. Zderzył się bokiem z jadącym w przeciwnym kierunku nissanem. Po zderzeniu nissan wjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował.

wypadek w Szebniach

Kierująca nissanem wyszła z samochodu o własnych siłach, została przetransportowana na badania do krośnieńskiego szpitala. Mężczyźni podróżujący volkswagenem nie odnieśli żadnych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Krosno oraz zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce przybyli policjanci z komisariatu w Jedliczu, KMP w Krośnie i KPP w Jaśle.

wypadek w Szebniach

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, policjanci kierowali na objazdy drogami lokalnymi samochody osobowe. Ciężarowe musiały oczekiwać na odblokowanie trasy. Utrudnienia trwały do godz. 19:00.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z KPP w Jaśle.