Mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który znalazł portfel z pieniędzmi, kartami płatniczymi i dokumentami przekazał zgubę na policję. Właściciel odzyskał zgubione rzeczy.
Mężczyzna jadący drogą krajową nr 19 w Domaradzu zauważył leżący na drodze portfel i rozsypane pieniądze. Zatrzymał się aby aby je pozbierać, jak się okazało w portfelu znajdowały się pieniądze, karty płatnicze i dokumenty. Mężczyzna mieszkaniec województwa świętokrzyskiego wykazał się wzorową postawą i zawiózł portfel z całą jej zawartością na Posterunek Policji w Domaradzu.

Ponieważ dokumenty w portfelu wskazywały, że jego właścicielem jest mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, policjanci skontaktowali się z funkcjonariuszami z Lubaczowa, którzy poinformowali właściciela o odnalezieniu jego rzeczy. Mężczyzna zgłosił się po ich odbiór i oświadczył, że portfel musiał zgubić, kiedy szukał warsztatu, ponieważ zepsuł mu się samochód. Pozostawił go na dachu auta, zapomniał o nim i odjechał.

Właściciel portfela może mówić o wielkim szczęściu. Rzadko kiedy się zdarza aby zgubiony portfel trafił z powrotem do rąk właściciela.

Czytaj również