Ze stanowiskiem I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych i jednocześnie z policyjnym mundurem pożegnała się odchodząca na emeryturę mł. insp. Ryszarda Czerenkiewicz.
W poniedziałek w ustrzyckiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie mł.insp. Ryszardy Czerenkiewicz, dotychczasowej Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lokalnego samorządu, służb mundurowych powiatu bieszczadzkiego, policjantki, policjanci i pracownicy cywilni bieszczadzkiej komendy.

Ryszarda Czerenkiewicz

Mł.insp. Ryszarda Czerenkiewicz podziękowała funkcjonariuszom i pracownikom swojej jednostki za wspólną służbę. Złożyła również podziękowania samorządowcom i przedstawicielom instytucji współpracujących z ustrzycką policją. Sama przyjęła serdeczne podziękowania za pełnioną służbę oraz wiele życzeń wszelkiej pomyślności.

Ryszarda Czerenkiewicz

Młodszy inspektor Ryszarda Czerenkiewicz służbę w Policji pełniła od 1991 r. Z wykształcenia jest magistrem historii. Przez 14 lat pracowała na stanowisku specjalisty ds. Nieletnich i Patologii. Od 2005 r. pełniła funkcje zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, a od października 2012 r. była szefową tego wydziału. Od lutego 2014 roku pełniła funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.

Czytaj również