Trzech kierowców którzy jechali na "podwójnym gazie" zatrzymali w miniony weekend policjanci z Lubaczowa.
Weekendowym rekordzistą okazał się 51-letni mieszkaniec Cieszanowa (gm. Cieszanów, pow. lubaczowski). W piątkowe popołudnie jadąc na motorowerze poruszał się całą szerokością jezdni, został zatrzymany przez dzielnicowego z Cieszanowa i poddany badaniu alkomatem który wykazał prawie 3 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwo sąd z pewnością wymierzy surową karę.

W sobotni wieczór na jednej z ulic Lubaczowa, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Od kierującego policjanci wyczuli woń alkoholu i poddali go badaniu trzeźwości. Mężczyzna wydmuchał mniej niż pół promila, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec gminy Lubaczów odpowie przed sądem.

W niedzielę policjanci ogniwa ruchu drogowego lubaczowskiej komendy prowadzili kontrolę prędkości w Budomierzu. Zatrzymali kierowcę opla który, przekroczył dozwoloną prędkość o 29 km/h. W trakcie kontroli wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości 55-letniego obywatela Ukrainy wykazało prawie promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie, jego sprawą zajmie się sąd.

Czytaj również