Jeśli coś się wydarzyło, daj nam znać: 570 112 860

Współpracuj z nami!

Redakcja szuka pasjonatów służb mundurowych w charakterze reporterów lub osób z ciekawymi pomysłami na rozwój portalu. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie wiadomości na: redakcja@podkarpacie112.pl
odszkodowania


Redakcję portalu podkarpacie112.pl tworzą osoby z różnych części województwa podkarpackiego. W jej skład wchodzą redaktorzy oraz fotoreporterzy.

Redaktor naczelny portalu:
Adrian Socha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawca portalu:
Firma MultimediaIT Tomasz Czech

Redaktorzy:
Mateusz Chmielowiec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Baran Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Daniel Andrejko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korektor:
Gabriela Szczurek

Reporterzy:
Marcin Gałka
Jakub Korzeń
Paweł Pierzowicz
Sebastian Kłosowski
Rafał Tomczyk
Emilian Karnasiewicz

Pasjonujesz się ratownictwem? Lubisz fotografię? A może prowadzisz fanpage/stronę swojej jednostki OSP?
Wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.