Ogromy sukces Oliwii Ziewalicz, judoczki UKS SKORPION Judo Krosno, uczennicy krośnieńskiej Naftówki na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w judo juniorów i juniorek w Opolu. Gratulujemy!
W dniach 23-24 marca w STEGU Arena w Opolu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w judo juniorów i juniorek. Zawodniczka krośnieńskiego klubu UKS SKORPION Judo Krosno Oliwia Ziewalicz wywalczyła złoty medal kat. wagowej +78 kg.

- Judoczka startuje w kategorii juniora od ubiegłego roku, gdzie w ubiegłym roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Trenerem Oliwi jest Paweł Juryś współpracujący z klubem od początku jego istnienia w 2016 roku - poinformował Maciej Wałęga, sekretarz UKS SKORPION Judo Krosno.

Oliwii Ziewalicz mistrzyni judo

Oliwia jest uczennicą technikum w klasie maturalnej (technik geolog) w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie.
Zawody zgromadziły 271 judoków i judoczek z 98 klubów polskich. Złoto krośnianki spowodowało, że klub z Krosna w ogólnej klasyfikacji zajął miejsce 9.
Udział w mistrzostwach został sfinansowany przez Gminę Miasto Krosno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.