Niżańscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w miejscowości Jeżowe. 75-letni rowerzysta, mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, zmarł.
Dziś (10 kwietnia) przed godz. 4, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, odebrał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 863 w miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61-latek kierujący dostawczym volkswagenem, najechał na znajdującego się na jego pasie ruchu rowerzystę. Niestety cyklista, mimo reanimacji poniósł śmierć. Trzeźwość kierowcy volkswagena zostanie ustalona po analizie pobranej od niego krwi.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali niezbędne czynności pod nadzorem Prokuratora. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci apelują do kierowców i pozostałych użytkowników dróg o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, roztargnienie na drodze, a także lekkomyślność uczestników ruchu drogowego to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do tragedii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.