Dubiecki policjant zatrzymał w Dynowie kompletnie pijanego kierowcę. Funkcjonariusz uniemożliwił mu kontynuację jazdy.
Do tego zdarzenia doszło 1 maja, po godzinie 19. Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Dubiecku, w czasie wolnym od służby przebywał w Dynowie. W pewnej chwili zwrócił uwagę na pojazd marki Renault Escape, którego kierujący wjechał na chodnik i zaparkował samochód przed osiedlowym sklepem.

Policjant przypuszczał, że kierowca może być nietrzeźwy. Gdy podszedł do niego, wiedział, że policyjny instynkt go nie zawiódł. Od mężczyzny wyczuł alkohol, dlatego poinformował go, że nie może kontynuować dalszej jazdy. Na miejsce wezwał też partol z komisariatu w Dynowie.

Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce, zbadali stan trzeźwości 75-letniego mieszkańca Dynowa. Okazało się, że był nietrzeźwy. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Dzięki czujności dubieckiego funkcjonariusza, kolejny nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany z ruchu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.