Policjanci zatrzymali wikariusza pełniącego posługę kapłańską w jednej z parafii powiatu jasielskiego.
10 maja funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaśle dokonali zatrzymania wikariusza pełniącego posługę kapłańską w jednej z parafii powiatu jasielskiego.

- Prokuratura Rejonowa w Jaśle przedstawiła podejrzanemu dwa zarzuty dotyczące utrwalania nagiego wizerunku małoletniego oraz posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletniego w postaci zdjęć. Sąd Rejonowy w Jaśle uwzględnił wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jaśle i zastosował w dniu 12 maja br. wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - informuje Marta Kolendowska-Matejczuk, Rzecznik Prasowy
Prokuratury Okręgowej w Krośnie.


Sprawa prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Jaśle pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krośnie. - Z uwagi na dobro śledztwa oraz potrzebę zabezpieczenia interesów małoletnich pokrzywdzonych, na obecnym etapie postępowania, nie będą udzielane dalsze informacje w sprawie - dodaje Marta Kolendowska-Matejczuk.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.