126 km/h - z taką prędkością w obszarze zabudowanym pędził młody kierowca audi. 19-latek, w Grabownicy Starzeńskiej przekroczy dozwoloną prędkość o 76 km/h. Jego brawurową jazdę zakończyli brzozowscy policjanci.
Nadmierna prędkość w połączeniu z brawurą to częste przyczyny tragedii, do jakich dochodzi na naszych drogach. Aby zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom, policjanci ruchu drogowego kontrolują m.in. prędkość z jaką poruszają się kierowcy, jadący przez nasz powiat.

Wczoraj (13 maja) po 22, w miejscowości Grabownica Starzeńska w powiecie brzozowskim, funkcjonariusze brzozowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego kierującego audi. Powodem była prędkość. Mężczyzna, w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 126 km/h.

Za popełnione wykroczenie, mieszkaniec powiatu brzozowskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł, otrzymał również punkty karne i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.