Wielka walka o pas mistrza świata w boksie - przygotowania Łukasza Różańskiego w obiektywie Łukasza Roga.
W ubiegłym roku, 22 kwietnia, wielką życiową szansę wykorzystał Łukasz Różański, który w pierwszej rundzie znokautował Alena Babicia podczas gali Mistrzostw Świata w Rzeszowie. Ten ogromny sukces zawdzięcza swojej determinacji i świetnemu przygotowaniu technicznemu. Cios dla przeciwnika zapewnił mu mistrzostwo świata prestiżowej federacji WBC w kategorii briger (waga do 101,6 kg).

Rzadko możemy pochwalić się tego typu sukcesem pięściarzy w Polsce, gdyż do tej pory w kraju podobne osiągnięcie miało jedynie czterech rodaków światowej już klasy.

Treningi MistrzaPrzygotowania Mistrza Świata do 16. starcia czujnym okiem rejestruje Łukasz Róg, rzeszowski reżyser, na którego film "Rage of Stars" z niecierpliwością czekamy. Zapraszamy do obejrzenia tychże relacji z treningów Łukasza Różańskiego, który już w piątek - 24.05.2024 bronić będzie pasa podczas gali KnockOut Boxing Night 35 na Hali Podpromie w Rzeszowie.Rywalem rzeszowianina będzie Lawrence Okolie - były mistrz świata wagi junior ciężkiej. Pas stracił po porażce z Chrisem Billamem-Smithem. Jest to jednak potężny rywal. Pochodzący z Wielkiej Brytanii Okolie pokonał Igora Jakubowskiego na igrzyskach w Rio de Janeiro. Wygrywał też wiele walk z pięściarzami z Polski. Czy Łukasz Różański obroni tytuł mistrza i przerwie pasmo niepowodzeń Polaków w walce z Okolie? Na to liczymy!

KnockOut Boxing Night 35 w TVWalka Wieczoru będzie transmitowana Telewizji Polskiej nie tylko na TVP1, ale i na TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i hbbTV, na których to można będzie zobaczyć pozostałą część Gali.

Gala: 24.05.2024 (piątek)

Godzina: 19:30

Transmisja: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV,

Transmisja Walki Wieczoru również od 22:45 w TVP 1

Komentatorzy: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

Prowadząca:nSylwia Dekiert

Reporter: Aleksandra Pika

Goście/eksperci: Maciej Miszkiń

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.