Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie świętowali Dzień Dziecka. Został on połączony ze szkolnym Dniem Sportu.
7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 im. Dar Górników w Krośnie odbył się Festyn Rodzinny. Okazją był obchodzony 1 czerwca Dzień Dziecka. Impreza została połączona z Dniem Sportu.

Festyn w SP nr 8 w Krośnie

Podczas festynu każda z klas przygotowała ciekawą prezentację wybranego państwa europejskiego lub z innego kontynentu. Można było skosztować narodowych potraw, obejrzeć tańce, posłuchać piosenek.
Tego dnia na uczniów czekało również wiele innych atrakcji, w tym między innymi dmuchańce, konkurs "Mam talent", zawody sportowe, malowanie twarzy i zabiegi fryzjerskie, pokazy w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, koncert klarnetowego kwartetu, a także malowanie "gratka" dostarczonego przez firmę Lo-Stark.

W ramach projektu "Ekopracownia OZE w Szkole Podstawowej nr 8 im. "Dar Górników" przeprowadzona została lekcja otwarta dla uczniów klas szóstych z SP nr 14 w Krośnie z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach tego projektu. Podsumowaniem lekcji był quiz wiedzy związany z OZE. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą otrzymali nagrody.

festyn w Krośnie przy SP nr 8

- Festyn udało się zorganizować dzięki hojności wielu sponsorów, w tym głównie rodziców naszych uczniów. Dziękujemy im za okazaną życzliwość i bezinteresowne wsparcie. oraz zapewnienie wspaniałej zabawy - powiedziała Marta Habrat, dyrektor SP nr 8 w Krośnie.

Część działań w ramach festynu była współfinansowana ze środków Gminy Miasta Krosno.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.