Pogrzeb Jerzego Krzanowskiego zaplanowano na piątek 14 czerwca. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krośnie przy ul. Wyspiańskiego. Urząd Miasta i policja ostrzegają przed utrudnieniami w ruchu, jakie będą wystąpić między godzinami 10:00 - 16:00.
Pogrzeb zmarłego współzałożyciela firmy Nowy Styl odbędzie się w najbliższy piątek 14 czerwca. O godzinie 13:00 rozpocznie się msza w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, następnie kondukt pogrzebowy przejedzie na cmentarz komunalny przy ul. Wyspiańskiego, gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie Jerzego Krzanowskiego.

- W pożegnaniu zmarłego planuje wziąć udział kilka tysięcy mieszkańców oraz delegacje gości z kraju i zagranicy. Celem zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom pogrzebu, w godz. 10-16 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu - przekazała krośnieńska policja.

Na ul. Wyspiańskiego, od skrzyżowania z ul. Bema (DK 28) do skrzyżowania z ul. Klonową, obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy, wjazd możliwy jedynie od ul. Bema.

Ulica Wyspiańskiego
Na ulicy Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy

Miejsca parkingowe zostaną wyznaczone w rejonie kampusu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Wyspiańskiego oraz w specjalnie wyznaczonych strefach - w pobliżu ulicy Bema, pomiędzy numerami 48 i 50 oraz przed cmentarzem.

Dopuszczalne będzie również parkowanie samochodów osobowych na ul. Wyspiańskiego wzdłuż lewej krawędzi jezdni, zgodnie z obowiązującym kierunkiem jazdy. - Zaparkowane pojazdy nie mogą zastawiać bądź utrudniać wjazdu/wyjazdu z terenu prywatnych posesji - zaznacza jednocześnie policja.

Wyznaczone miejsca parkingowe na czas pogrzebu Jerzego Krzanowskiego
Wyznaczone miejsca parkingowe (grafika: UM Krosna)Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.