W niedzielę przed południem ulicami Rzeszowa przejedzie rowerowa "Masa Krytyczna". Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruch.
Impreza rozpocznie się o godz. 10:30 zbiórką uczestników na Rynku w Rzeszowie. Pół godziny później, o godz. 11, rozpocznie się przejazd z Rynku. Rowerzyści pojadą na Bulwary. Przejadą ulicami: Słowackiego, Szopena, Piłsudskiego, Wiaduktem Śląski, Krakowską, Witosa, Langiewicza, Jagiellońską, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Niepodległości, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Bulwarową pod scenę na Bulwarach, gdzie przejazd zakończy się około godz. 13:30.

Organizatorzy przewidują, że w imprezie udział weźmie 200 - 400 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie "Masy Krytycznej" mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.