Euro 2024 oficjalnie się rozpoczęło. Rzeszowscy kibice piłki nożnej będą mogli korzystać ze specjalnych stref kibica. Sprawdź gdzie.
W niedziele 16 czerwca odbędzie się pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. W związku z tym, zaplanowany tego dnia, rodzinny piknik przy scenie na rzeszowskich Bulwarach, zostanie przedłużony o wspólne kibicowanie. O godz. 15:00, nasze Orły rozpoczną walkę w tegorocznym Euro od pojedynku z Holendrami. Na scenie zostanie rozłożony telebim na którym wspólnie obejrzymy, mamy nadzieję, pierwsze zwycięstwo Polaków w tym turnieju.

Z kolei w piątek 21 czerwca, w pierwszy dzień festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury, zapraszamy do największej w Rzeszowie strefy kibica na mecz Polska - Austria (godz. 18:00). Czekamy na Was w Parku Sybiraków, gdzie emocje sportowe połączymy z muzycznymi - tuż po meczu zapraszamy na Koncert Główny festiwalu. Będzie to dla WK ESK powrót do źródeł, gdyż idea organizacji festiwalu zrodziła się przy okazji przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Po 12 latach znów oprócz muzyki połączy nas piłka.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.