Jasielscy funkcjonariusze przeprowadzili działania z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego. Policjanci sprawdzali, czy kierujący pojazdami mechanicznymi stosują się do zakazu wyprzedzania innych pojazdów na przejściu dla pieszych. Z surowymi konsekwencjami musieli liczyć się kierowcy, którzy zdecydowali się złamać ten przepis.
Po raz kolejny, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, do swoich działań wykorzystali bezzałogowy statek powietrzny. Funkcjonariusze przyglądali się zachowaniu kierowców w pobliżu jednego z przejść dla pieszych w Jaśle.

W momencie, kiedy operator drona zauważył wykroczenie, natychmiast przekazywał tę informację do policjantów pełniących służbę na motocyklach, którzy kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymywali kierującego.

Mundurowi szczególnie zwracali uwagę na jedno z najniebezpieczniejszych wykroczeń w ruchu drogowym, czyli wyprzedzanie pojazdu na przejściu dla pieszych, na którym ruch nie jest kierowany lub bezpośrednio przed tym przejściem. Skutecznie dyscyplinowali tych, którzy zdecydowali się złamać ten przepis.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.