W Szkole Podstawowej w Potoku pod znakiem atrakcji, zabawy i niezapomnianych wrażeń upłynęła miniona niedziela gdyż odbył się Piknik Rodzinny.
Niedziela 16 czerwca br. upłynęła w Szkole Podstawowej w Potoku pod znakiem atrakcji, zabawy i niezapomnianych wrażeń. A wszystko za sprawą zorganizowanego przez Dyrektora Szkoły, Radę Rodziców i Grono Pedagogiczne Pikniku Rodzinnego.

Imprezę plenerową otworzyła Agata Kazalska - Dyrektor Szkoły im. Edmunda Łozińskiego w Potoku. Podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku rodzicom, których wkład w przygotowanie pikniku jest nieoceniony. Powitała zaproszonych gości oraz zaprosiła do wspólnej zabawy życząc, aby ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny.

piknik w Potoku

Rodzice, uczniowie, zaproszeni goście i sympatycy szkoły tłumnie przybyli na imprezę plenerową, aby skorzystać z przygotowanych atrakcji. Na najmłodszych czekały: koniki ze Stajni Oxer i "Małpi Gaj", malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków. Dzieciaki odwiedził również Miś Czaruś i Dinozaur Głoguś. Była także okazja, aby przyozdobić ciało tatuażem. Niesamowitą frajdę sprawiła dzieciakom dmuchana zjeżdżalnia, z której korzystać mogły bez ograniczeń.

Szeroka oferta strefy gastronomicznej przyciągnęła chętnych uczty dla ciała. Przepyszne ciasta upieczone przez mamy uczniów cieszyły się ogromnym powodzeniem, podobnie jak kiełbaski z grilla, zapiekanki, frytki, popcorn i lody. Nie zabrakło napojów i domowej lemoniady.

piknik rodzinny w Potoku

Imprezę uświetniły występy najmłodszych uczniów, przedszkolaków z Przedszkola Filialnego w Potoku, a także występ wokalny solistek z klasy szóstej Aleksandry Szlachty i Joanny Stareńczak. Na scenie zaprezentowali się również laureaci Powiatowego Konkursu Wokalno-Plastycznego "Matka w oczach dziecka" organizowanego przez szkołę w Potoku.
W plenerze pokaz walk karate mieli członkowie Klubu Kyokushin. Swoje umiejętności strażackie zaprezentowali przed widzami strażacy z OSP w Potoku. Prawdziwą gratkę mieli także fani motoryzacji. Jednoślady członków klubu Podkarpackie 2 Kółka można było podziwiać w czasie pokazu zaprezentowanego na szkolnym parkingu. Istniała możliwość przejażdżki na motocyklu.

Rodzinny piknik w Potoku

Uczestnicy pikniku z niecierpliwością czekali na koncert zespołu Heven, który już po raz kolejny, zdecydował się zagrać podczas imprezy plenerowej. Do późnych godzin wieczornych rodzice i dzieci bawili się przy muzyce na żywo.

Na zakończenie pilniku głos zabrała Agata Kazalska - Dyrektor Szkoły i jeszcze raz podziękowała wszystkim za dołożenie cegiełki, aby zapewnić obecnym i przyszłym uczniom szkoły jeszcze większy komfort nauki.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.