21 czerwca na osiedlu Stefana Grota-Roweckiego w Krośnie odbył się piknik wakacyjny, który stał się doskonałą okazją do spotkania mieszkańców oraz integracji kilku pokoleń.
Wydarzenie zorganizowane zostało przez Dział Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Krośnie, Radę Osiedla im. Stefana Grota-Roweckiego oraz Stowarzyszenie Seniorów "Pomysł na Życie".

Piknik odbył się przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie na ulicy Piastowskiej. Różnorodność atrakcji sprawiła, że zarówno dzieci, jak i dorośli mogli spędzić czas aktywnie i wesoło. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny, co dodatkowo zachęciło mieszkańców do udziału.

Wakacyjny piknik na Osiedlu Grota-Roweckiego w Krośnie

Podczas pikniku gościli m.in. przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit oraz prezydent Krosna Piotr Przytocki. Wydarzenie rozpoczęło się od oficjalnego powitania gości przez Zastępcę Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Katarzynę Zajdel. Konkursy i piknik prowadził Michał Półchłopek.

Wakacyjny piknik na Osiedlu Grota-Roweckiego w Krośnie

Rada Osiedla, wykorzystując własne środki, sfinansowała koszty pikniku, w tym wypożyczenie urządzeń dla dzieci oraz gastronomię, która była serwowana bezpłatnie. Dział Interwencji Kryzysowej zorganizował liczne zabawy, atrakcje i konkursy dla dzieci. Stowarzyszenie Seniorów, dzięki pracy swoich członków, zapewniło różnorodne poczęstunki, w tym potrawy, napoje, ciasta i domowe wypieki.

Wakacyjny piknik na Osiedlu Grota-Roweckiego w Krośnie

Wśród atrakcji znalazły się m.in. dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, strażackie hydronetki oraz pokaz zawodników klubu MMA Krosno. Organizowane były także konkursy skoków na skakance, zabawy z hula-hop, skoki w workach, gry planszowe, zabawy z chustą i piłką plażową, a także malowanki dla dzieci.

Wakacyjny piknik na Osiedlu Grota-Roweckiego w Krośnie

Jednym z najważniejszych punktów programu były widowiskowe zawody w przeciąganiu liny, które dostarczyły wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom.

Piknik wakacyjny na osiedlu Grota-Roweckiego w Krośnie okazał się dużym sukcesem, integrując społeczność lokalną i tworząc międzypokoleniowe więzi.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.