W sali widowiskowej Urzędu Gminy Dębowiec odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
W dniu 20 czerwca w sali widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek rozpoczął spotkanie od pogratulowania uczniom wysokich osiągnięć, a przede wszystkim sukcesu, jakim jest tytuł Najlepszego Absolwenta szkoły podstawowej w Gminie Dębowiec. Rodzicom podziękował za trud włożony w edukację i wychowanie, wręczając listy gratulacyjne.

Najzdolniejsi Absolwenci zostali uhonorowani pamiątkowymi listami gratulacyjnymi i nagrodami. Kończąc pewien etap edukacji udowodnili, że są ambitni i zdolni, a swoją postawą dają przykład młodszym kolegom i koleżankom, że warto zdobywać najwyższe cele.

Tytuł Najlepszego Absolwenta to powód do dumy i zwieńczenie ciężkiej pracy włożonej w zdobywanie wiedzy oraz czasu poświęconego na naukę i doskonalenie umiejętności. Spotkanie z najzdolniejszą młodzieżą jest wyrazem uznania za zaangażowanie i wytrwałość oraz jest motywacją do dalszego kształcenia się.

Najlepsi Absolwenci w roku szkolnym 2023/2024:
- SP w ZS w Cieklinie: Mariola Byś, Paulina Żychowska
- SP w ZS w Dębowcu: Martyna Fortuna, Zofia Wachowska, Marcin Michnal
- SP w Dobrynii: Marcin Mroczka
- SP w ZSZ w Woli Dębowieckiej: Maciej Pitrus

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.