Wykonawca zakończył już przebudowę urządzeń technicznych. Gotowy jest już także pierwszy odcinek kanalizacji deszczowej a także dolna warstwa podbudowy drogi. Inwestycja będzie gotowa jesienią.
Budowa ulicy Parkowej na os. Miłocin w Rzeszowie została podzielona na dwa etapy. W ramach pierwszego z nich wybudowany został odcinek o długości ok.. 800 metrów, od strony ul. Tarnowskiej. W tym roku realizowany jest drugi i zarazem ostatni etap tej inwestycji. Na to zadanie składa się budowa odcinka ul. Parkowej o długości blisko 300 metrów oraz odcinka ul. Miłocińskiej o długości ponad 220 metrów. Droga będzie miała 6 metrów szerokości. Częścią zadania jest także budowa chodników, ciągu pieszo-rowerowego o szerokości 2,5 m, kanalizacji deszczowej, zjazdów i oświetlenia ulicznego.

ulica parkowa

Prace ruszyły wiosną. Wykonawca zakończył już przebudowę urządzeń technicznych. Gotowy jest już pierwszy odcinek kanalizacji deszczowej, a także dolna warstwa podbudowy drogi. W najbliższym czasie rozpoczną się roboty związane z ustawianiem krawężników. Równolegle kontynuowane są roboty przy warstwach konstrukcyjnych drogi oraz prace związane z budową kanalizacji deszczowej na ulicy Miłocińskiej. Inwestycja będzie gotowa w październiku tego roku. Jej koszt to 3,1 mln zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.