Milena Sitek z GOSiR Jedlicze zajęła 12 miejsce w Mistrzostwach Polski w minisiatkówce.
W dniach od 28 do 30 czerwca br. Milena Sitek reprezentująca sekcję siatkarską GOSiR Jedlicze, wraz z trenerką Beatą Wosiewicz wzięła udział w jubileuszowym 30 Wielkim Finale Kinder Joy of Moving - czyli Mistrzostwach Polski w minisiatkówce.

To był weekend pełen emocji, nerwów, radości i łez, a przede wszystkim niezapomnianych chwil.

zawodniczki GOSiR Jedlicze

Dziesięcioletnia Milena nie tylko przeżyła fantastyczną przygodę, ale też mocno zaznaczyła swoją obecność w Polsce zajmując 12 miejsce w kategorii singli, rozgrywając wyjątkowo zacięte pojedynki, z których siedem na dziewięć rozegranych spotkań rozstrzygnęło się dopiero w trzecim secie. Najbardziej szkoda pojedynku z trzeciej fazy rozgrywek, wtedy Milena uległa koleżance z Poznania, przegrywając w trzecim secie na przewagi. Ten mecz zadecydował, że to jej przeciwniczka, jak się później okazało brązowa medalistka Mistrzostw, znalazła się w finałowej ósemce, a Milenie pozostała walka o miejsca 9 - 16.

Należy podkreślić, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski była trudniejsza w porównaniu z poprzednimi i była też pierwszą, w której spotkały się najmłodsze siatkarki w kategorii singli. W każdej kategorii startowało 48 zespołów, a nie jak do tej pory 32.
Ponadto należy dodać, że w eliminacjach do tego finału odpadły setki innych drużyn. W tegorocznej edycji rozgrywek udział wzięła rekordowa liczba uczestników. W rozgrywkach regionalnych w całym kraju zagrało 52 991 uczestników w ośmiu kategoriach wiekowych (żeńskich i męskich), którzy reprezentowali 16 272 drużyn.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.