Trzy osoby zostały ranne w wyniku trzech porannych wypadków w Rzeszowie.
W środę 10 lipca w Rzeszowie doszło do trzech wypadków. Pierwszy miał miejsce o godzinie 7 na ulicy Hanasiewicza, gdzie potrącono rowerzystkę. Kierująca skodą, 47-letnia mieszkanka Rzeszowa, skręcając w ulicę Boya-Żeleńskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniej kierującej jednośladem, która została ranna i trafiła do szpitala.

Drugi miał miejsce o godzinie 7:15 w Rudnej Małej. Kierująca fordem 40-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu audi. Kolejno ford siłą odrzutu został przemieszczony na barierę energochłonną. W wyniku zdarzenia, kierująca fordem trafiła do szpitala.

Do trzeciego doszło o godzinie 8:40 na ulicy Krakowskiej. kierująca skodą, 41-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, podczas wyjeżdżania z prywatnej posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu motocyklem marki Honda. W wyniku zderzenia, 49-letni mieszkaniec Rzeszowa został ranny i wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.