Ulicami Odrzykonia przejechał barwny korowód dożynkowy połączony z prezentacją zabytkowych pojazdów.
Dziś, 15 sierpnia, w Odrzykoniu odbył się uroczysty korowód dożynkowy połączony z prezentacją pojazdów zabytkowych. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców i gości, którzy podziwiali barwne stroje, przyozdobione wozy oraz zabytkowe auta.

Korowód Dożynkowy w Odrzykoniu

Uroczystości rozpoczęły się przed godziną 11:00 zbiórką uczestników pod Domem Kultury w Odrzykoniu. Następnie korowód wyruszył w stronę kościoła, gdzie o godzinie 11:00 odprawiono mszę świętą. Po nabożeństwie barwny orszak, w towarzystwie orkiestry dętej, ponownie przeszedł w kierunku Domu Kultury. Tam, na pobliskiej łące, czekały już ciągniki i zabytkowe samochody, które następnie wyruszyły ulicami Odrzykonia.

Korowód Dożynkowy w Odrzykoniu

Po drodze korowód był witany przez mieszkańców, wśród których nie brakowało dzieci. Uczestnicy jadący na wozach za traktorami rzucali słodycze.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.