Po wypadku w Piątkowej, kierujący BMW został przetransportowany śmigłowcem do szpitala
Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (29.07), przed godz 10:00 w miejscowości Piątkowa ( gmina Dubiecko).

Wypadek w Piątkowej. Zderzenie samochodu osobowego z Kombajnem

Jak ustalili wstępnie policjanci pracujący na miejscu, kierujący osobowym bmw, 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Dubiecka, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zderzył się z kombajnem rolniczym, wbijając się w heder maszyny.

Wypadek w Piątkowej. Zderzenie samochodu osobowego z kombajnem

61-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący kombajnem był trzeźwy. 23-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Na miejscu w dalszym ciągu pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza, są wykonywane oględziny, zabezpieczane ślady i ustalani świadkowie. W toku prowadzonego postępowania zostaną wyjaśnione dokładne okoliczności zdarzenia.

Policja przypomina, że kierujący kombajnem ma obowiązek zdemontowania zespołu tnącego, tzw. hedera, jeśli porusza się po drogach publicznych. Wykroczeniem jest brak przewożenia hedera na specjalnym wózku, przeznaczonym do jego transportu, za które kierujący może zostać ukarany mandatem nawet do 500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.