Około godziny 13, doszło do zdarzenia drogowego pojazdu marki Hyundai z pojazdem Toyota w wyniku zderzenia jeden z nich dachował.
Około godziny 13, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Stale na DW 871 na wysokości skrzyżowania na Nową Dębę. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy PSP, zastęp OSP, dwa ZRM, i patrol WRD.

Zderzenie hyundaia i nauki jazdy

Po dotarciu na miejsce okazało się, że pojazd marki Hyundai nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej "elce" Toyocie w wyniku czego doszło do zdarzenia, pojazd marki Toyota dachował i ostatecznie stanął na czterech kołach. W obu samochodach podróżowały po dwie osoby, nikt nie został przewieziony do szpitala. Droga podczas działań policjantów i strażaków została całkowicie zablokowana, jest już przejezdna. Kierowca samochodu marki Hyundai został ukarany mandatem karanym.

Zderzenie hyundaia i nauki jazdy

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.