Około godziny 13, doszło do zdarzenia drogowego pojazdu marki Hyundai z pojazdem Toyota w wyniku zderzenia jeden z nich dachował.
Około godziny 13, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Stale na DW 871 na wysokości skrzyżowania na Nową Dębę. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy PSP, zastęp OSP, dwa ZRM, i patrol WRD.Po dotarciu na miejsce okazało się, że pojazd marki Hyundai nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej "elce" Toyocie w wyniku czego doszło do zdarzenia, pojazd marki Toyota dachował i ostatecznie stanął na czterech kołach. W obu samochodach podróżowały po dwie osoby, nikt nie został przewieziony do szpitala. Droga podczas działań policjantów i strażaków została całkowicie zablokowana, jest już przejezdna. Kierowca samochodu marki Hyundai został ukarany mandatem karanym.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.