Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący peugeotem, który najechał na tył osobowego mercedesa. 49-latek został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu. O jego przyszłości zadecyduje sąd.
W czwartek około godz. 11, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Wstępnie ustalono, że kierujący peugeotem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył osobowego mercedesa, którego kierowca zatrzymał się przed sygnalizatorem świetlnym. Mężczyzna przed przybyciem służb oddalił się z miejsca zdarzenia.

Po chwili w rejonie osiedla Polanka policjanci zauważyli mężczyznę, który rysopisem przypomina sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 49-letni krośnianin. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie czynności okazało się, że 49-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Sprawca kolizji został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Apelujemy do wszystkich o nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu, a jeżeli jesteśmy świadkami takiego zachowania, reagujmy. Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.