Policjanci poszukują mężczyzny, którego wizerunek został opublikowany na zdjęciu. Mężczyzna jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego. Do zdarzenia doszło w grudniu 2019 r. w autobusie MPK, o numerze bocznym 807, na trasie Świlcza - Rzeszów. Osoby które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z funkcjonariuszami komisariatu w Głogowie Małopolskim.
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia przez nieustalonego sprawcę biletomatu mobilnego. Do uszkodzenia doszło 27 grudnia 2019 r. około godz. 8.30 w autobusie linii 22, o numerze bocznym 807, na odcinku między przystankami "Świlcza Osiedle", a "Świlcza Nowy Dwór". Wartość strat została oszacowana na łączną kwotę 6150 złotych. Po zdarzeniu sprawca opuścił autobus na przystanku "Krakowska Dworzysko".

Prowadzący postępowanie policjanci zabezpieczyli nagrania monitoringu, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego. Mężczyzna ubrany był w zieloną czapkę, czarną kurtkę z kapturem, niebieską bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim, przy ul. Wincentego Witosa 10A, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie pod nr 17 858 3374.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.