41-latek ugodził nożem 34-letniego znajomego. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, grozi mu dożywocie.
W piątek (07.08) około południa policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Rybotycze (powiat przemyski, gmina Fredropol) przed jednym z budynków, doszło do awantury między dwoma mężczyznami, w trakcie której jeden z nich został poważnie ranny. Poszkodowany został przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Policjanci na miejscu ustalili, w trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do sprzeczki, podczas której 41-latek ugodził nożem 34-letniego znajomego. Śledczy przesłuchiwali świadków, a także, pod nadzorem prokuratora, prowadzili oględziny miejsca, zabezpieczając ślady niezbędne do ustalenia dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia. Na szczęście okazało się, że życiu rannego 34-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

41-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. W niedzielę sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.