Nocny pościg za kierowcą golfa, który nie zatrzymał się do kontroli zakończył się tragicznie.
Do pościgu doszło 8 stycznia w godzinach wieczornych w Sandomierzu na ul. Krakowskiej gdzie kierujący golfem nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna zaczął uciekać trasą w kierunku Mielca.

O pościgu zostali powiadomieni policjanci z Tarnobrzega i Mielca, którzy dołączyli do pościgu aby zatrzymać kierującego golfem. Uciekający samochodem mężczyzna dojechał do miejscowości Jaślany w powiecie mieleckim. Funkcjonariusze policji widząc nadjeżdżający samochód, aby utrudnić mu ucieczkę ustawili blokadę drogową.

wypadek Jaślany

Kierujący golfem mimo dawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się i z dużą prędkością uderzył w policyjny pojazd. Siła uderzenia była ogromna, policyjny samochód przemieścił się i uderzył w zaparkowany w niedalekiej odległości samochód ciężarowy.

Prędkości z jaką jechał kierujący golfem i siła uderzenia w policyjny radiowóz była tak duża, że mimo natychmiastowej reanimacji życia kierowcy nie udało się uratować.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.