Mężczyzna znieważył przemyskich policjantów, którzy przyjechali na interwencję domową. Znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy, grozi mu do 3 lat więzienia.
W czwartek (7 stycznia) policjanci z przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące interwencji domowej, gdzie miało dojść do sąsiedzkiej kłótni. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy okazało się, że sąsiad zniszczył drugiemu zamontowaną rurę PCV, która ma odprowadzać wodą spod budynku. Policjanci dowiedzieli się również, że od dłuższego czasu sąsiad jest konfliktowy i są z nim duże problemy.

42-latek, który w czasie przybycia policjantów był w piwnicy wykrzykiwał wulgarne słowa pod adresem pokrzywdzonego. Mimo pouczeń i wydanych poleceń przez policjantów mężczyzna był bardzo agresywny i nie stosował się do zaleceń funkcjonariuszy. Mężczyzna nie reagował, popychał oraz uderzył policjanta.

Został zabrany przez policjantów do policyjnego aresztu. Jak się później okazało był pijany. Za swoje czynny odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.