Do dwóch lat więzienia grozi mężczyźnie, który pijany kierował samochodem. Chcąc uniknąć zatrzymania przez policjantów porzucił samochód i uciekał przez rzekę.
Do zdarzenia doszło w czwartek (15 kwietnia) w godzinach popołudniowych gdzie poinformowani zostali policjanci, że w miejscowości Wrocanka prawdopodobnie jedzie samochodem pijany kierowca.

- Policjanci podjęli pieszy pościg za uciekającym, który chcąc uniknąć odpowiedzialności, wbiegł do rzeki. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie reagował na wydawane polecenia. Funkcjonariusze szybko obezwładnili pobudzonego uciekiniera i bezpiecznie wyprowadzili go z rzeki. 37-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe miał ponad 2 promile - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Mężczyzna trafił do aresztu, za swoje zachowanie odpowie przed sądem, grozi mu kara do 2 lat więzienia.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.