Nie żyje kierowca samochodu osobowego po zderzeniu z cysterną na DK 77 na obwodnicy Leżajska.
Informację o wypadku przekazał portal rzeszow112.pl: - Do wypadku doszło około godziny 17.30 w środę (5 maja) na obwodnicy Leżajska, nieopodal zjazdu na Giedlarową.

Z relacji świadków wynika, że ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia ciężarówka przewróciła się na bok i zapaliła, natomiast osobówka wjechała do rowu. Świadkowie zdarzenia informowali, że kierowca ciężarówki zdołał wydostać się z kabiny jeszcze przed wybuchem pożaru.

Leżajsk wypadek

- Droga krajowa nr 77 jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują na objazdy - mówi podkomisarz Ewelina Wrona z biura rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca samochodu osobowego marki Audi, zmarł na miejscu wypadku.

AKTUALIZACJA

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął 27-letni kierowca audi. Do szpitala na badania trafił 55-latek, kierujący cysterną. Mężczyzna był trzeźwy.
Z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga krajowa nr 77 w dalszym ciągu jest zablokowana
- informuje Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.