Tarnobrzescy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi.
Policjanci wydziału kryminalnego prowadzili działania, które doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.

Jeden z poszukiwanych 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę gdy wychodził z bloku, został zabrany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 12 miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwo.

Kolejnego poszukiwanego nakazem doprowadzenia, zatrzymali policjanci w środę, w południe, na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega, przebywał z grupą mężczyzn na skwerze nieopodal sklepu spożywczego. Na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu z zarządzeniem o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych 38-latek trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 4 miesięcy.

W tym dniu policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach zatrzymali na ul. Metalowców 52-letniego mężczyznę, który również ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego był poszukiwany przez sąd nakazem doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.