Tarnobrzescy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi.
Policjanci wydziału kryminalnego prowadzili działania, które doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.

Jeden z poszukiwanych 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę gdy wychodził z bloku, został zabrany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 12 miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwo.

Kolejnego poszukiwanego nakazem doprowadzenia, zatrzymali policjanci w środę, w południe, na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega, przebywał z grupą mężczyzn na skwerze nieopodal sklepu spożywczego. Na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu z zarządzeniem o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych 38-latek trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 4 miesięcy.

W tym dniu policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach zatrzymali na ul. Metalowców 52-letniego mężczyznę, który również ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego był poszukiwany przez sąd nakazem doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności

Czytaj również