Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja, który kradł paliwo z maszyn na budowie drogi S19.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa z maszyn na terenie budowy drogi S-19. Sprawca pod osłoną nocy, włamywał się do koparek, spychaczy czy agregatów prądotwórczych kradnąc z nich paliwo.

Z uwagi na kolejne kradzieże, policjanci patrolowali teren budowy mając nadzieję na złapanie złodzieja. Podczas jednego z takich patroli funkcjonariusze policji zauważyli i zatrzymali sprawcę włamań do maszyn budowlanych.

Złodziej złapany został na gorącym uczynku. Obok spycharki stały 4 kanistry na paliwo z gumowym wężem, nieco dalej kolejne 2 już napełnione paliwem. Policjanci przeszkodzili sprawcy w kradzieży paliwa.

Sprawcą okazał się 24-letni mężczyzna, który część skradzionego paliwa wykorzystał do swojego samochodu a resztę sprzedał. Sprawa ma charakter rozwojowy. Niżańscy policjanci sprawdzają, czy mężczyzna ma na swoim koncie inne kradzieże z terenu budowy.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.